ביקורת על פי מהטמה גנדי

ביקורת אז מה?

אין עשייה בלי ביקורת !

זה מה יש נקודה. היה שלם עם עצמך קבל את  ה-ביקורת כהזדמנות לחידודים ודיוקים. בשביל מה אתה כותב את כל התובנות, המחשבות והציטוטים האלו? נשאלתי לא מזמן. מי קורא אותם בכלל, וחוץ מזה יש כל כך הרבה ברשת. ומה יש בכלל לחדש? אוקי…. יש שאני מקבל איזו הערה כמו "התחברתי מאוד למאמר זה או אחר אבל האחרים פחות דיברו אלי". אוקיי.

 

כאדם שנמצא בעשייה אתה חייב ללמוד לקבל כל ביקורת באהבה והכלה אחרת תהיה תקוע באי עשייה וככך שתעשה יותר כך ירבו אלו המעבירים עלייך ביקורת כמו גם המפרגנים והאוהדים.

 

אז למה אני ממשיך לכתוב כמה פעמים בשבוע שבוע אחר שבוע, חודש אחר חודש?

  1. קודם כל בשביל כל אותם אלו שקוראים, שמגיבים שעושים לי מידי פעם לייק למשהו שאהבו.
  2. לכל פרסום שאני מוציא יש לפחות אדם אחד אחר שהמסר חודר אליו כמו חץ אל מרכז המטרה, חודר מכיוון שבאותה נקודת זמן בחיים המסר נוגע לו בדיוק בדילמה בדיוק בנקודת הכאב, וכשזה קורה האדם נשכר עד כדי שינוי חייו.
  3. ישנה עוד סיבה. חייב להודות. עולם האימון חושף אותך לאין ספור דילמות, נקודות כאב, גורמים מעכבים למיניהם באנשים, .ישנם לא מעט תהליכים שמציפים בך זוויות מחשבה ותובנות חדשות ואלו מסתובבות בי עד שאני ממקד אותן דרך הכתב ומשחרר אותן.
  4. הסיבה האחרונה, אבל שיישאר בינינו…. אני אכן מצפה שמי שמתחבר אלי דרך התכנים שלי, אם וכאשר ירצה לצאת לדרך שינוי בלוויית מאמן או שירצה להיעזר בקבלת החלטות, יבחר בי כמלווה.

תכלס ביקורת היא חלק בלתי נפרד מהעשייה לכן כשאתה רוצה לעשות דע שתהיה ביקורת אז מה? יש מי ששווה שתוותר על עצמך?

התשובה היא לא!

איל חובב מנטור לחיים

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
ביקורת אז מה?
דירוג הדף
51star1star1star1star1star