המלצה חמה על קורס מאמנים עסקיים – לא לפספס!

במשך שנים נתתי טיפים לאנשים שעזרו להם לצמוח ולהתפתח. הן בתחום האישי, והן בתחום המקצועי. לבסוף הבנתי שאני יכולה להפוך את העזרה הזו למקצוע מספק שיכול לפתח גם אותי מבחינה מקצועית וגם לעזור לאחרים. חיפשתי קורס מאמנים עסקיים באינטרנט וגיליתי שלא חסר. קיימים קורסים קצרים וארוכים יותר, של מכללות מוכרות ואפילו של שמות ששמעתי פה ושם בתוכניות טלוויזיה. למזלי עשיתי את הבחירה הנכונה ובחרתי ללכת לערב היכרות בקשת. הסלוגן פשוט התאים לי "המרכז למימוש יעדים".

המקום הציע שלושה מפגשים ראשונים ללא תשלום בקורס הכשרת מאמנים עסקים, וחשבתי לעצמי שאנסה, אם יתאים אמשיך ואם לא אתנצל ואחפש קורס אחר. המקום נראה מקצועי ביותר. כבר במפגש הראשון הרגשתי שאני יכולה לאמן אחרים. עדיין אסור, אבל כמות הידע שקיבלתי בכל מפגש, ההכרות עם המעצורים שעומדים בפני כל אדם, והדרך להסירם עם הבנה של המקור שלהם – שינו המון. תהליך האימון האישי שעברתי במהלך הקורס היה שווה הכל.  הבנתי שקורב אימון מאמנים עסקיים  מתחיל קודם כל בי. ביכולת שלי להגשים את היעדים האישיים שהצבתי לעצמי, ורק מתוך זה אני יכולה לאמן אחרים. מעבר להיותי הדוגמה האישי אני לומדת איך המחשבה באמת יכולה לשנות את המציאות. תוך זמן קצר מצאתי את עצמי כבר עם תעודה, ועם מגוון רחב של כישורים עסקיים שלא היו לי קודם.

הכשרת מאמנים עסקיים

המלצה חמה על קורס מאמנים עסקייםהכשרת מאמנים עסקיים או קורס קואצ'ינג מאפשרת לא רק לפתוח עסק חדש בתחום שכל מי שאני מכירה מחפש, אלא גם לקבל את היכולת לבנות עסק בעצמי בתחום. התחלתי לאמן חברים, קרובים, בני משפחה ואפילו כמה חברי פייסבוק ישנים, וראיתי שאני מסוגלת להיות הסולם שעוזר להם לעלות מעלה. הבנתי שבאמת אין גבול ליכולת של כל אחד, ובאמצעות כמה טיפים של קריאת שפת הגוף, אני יכולה לראות מה המעצור שעומד בפני כל אחד. הרגע שבו הבנתי שאני באמת יכולה לשנות חיים של אדם היה כשהגעתי למקום העבודה הישן שלי מלפני עשור. פגשתי את אותם אנשים שהיו תקועים באותה משרה כבר שנים, את הבוס שרצה לפתח את העסק ולפתוח סניפים נוספים ועזרתי למקום להתפתח ולגדול משני סניפים לחמישה. היעד לשנה הקרובה הוא להוסיף חמישה סניפים נוספים.

קורס מאמנים עסקיים בקשת

הליווי שקיבלתי כמתאמנת בעצמי ב"קשת" הפך אותי למאמנת עסקית מקצועית. לא יאמן איך אחרי כמה מפגשים של קורס מאמנים עסקיים כל אחד יכול להפוך להיות מנטור לאחרים, ולמצוא את התחומים בהם הוא יכול לשנות עולם שלם. גיליתי שלפעמים כל מה שאדם צריך זה רק מישהו אחר שיאמין בו, שיזכיר לו שהוא יכול להביא את העסק לרמה אחרת, ולהחדיר מוטיבציה גם בעובדי ארגונים שונים שקצת התעייפו מהשגרה בעסק. ממליצה בחום לכל אחד ללמוד אימון מאמנים עסקיים, ולהשתמש ביכולות החדשות הן לעסק הפרטי שלו, והן ליכולת לפתח תחום נוסף בו הוא יכול לעזור לאחרים לממש את הפוטנציאל העצום הקיים בהם.

יעל. ש

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
המלצה חמה על קורס מאמנים עסקיים - לא לפספס!
דירוג הדף
51star1star1star1star1star