לימודי אימון אישי – מה זה נותן לי?

מחשבה יוצרת מציאות. זו האמירה שיכולה לסכם את תחום האימון האישי כולו. באמצעות מוטיבציה, הגדרת יעדים ומיקוד המחשבה בהצלחה בכל תחום. תחום האימון האישי התחיל במקור מתחומי הספורט, אך התפתח מאז רבות בכיוון של  הגשמת יעדים אישיים או אימון אישי לעסקים – כל אלה מתחילים ממאמן שמכשיר אדם אחר או את עצמו להתמקד ולהפוך מחשבה למציאות. לימודי אימון אישי מאפשרים לכל אחד לשנות את חייו ואת חייהם של אחרים, באמצעות שילוב של טכניקות מתחום הפסיכולוגיה, ועקרונות פשוטים של איתור המכשולים בדרך להצלחה.

לימודי אימון אישי – מקצוע מספק וריווחי

ההצלחה העצומה של המאמנים האישיים בעשורים האחרונים, הובילה רבים לחפש מאמן שיעזור להם להגשים יעדים קטנים כגדולים. קורס אימון אישי מבטיח לך מקצוע שתהיה לו דרישה רבה בשוק, הן בזכות הביקוש העצום שיש לתחום, והן בזכות היכולת לפתח את האימון האישי למגוון רחב של תחומים. כיום מאמנים אישיים מסייעים למצוא זוגיות חדשה, לפתח עסק קיים או לפתוח חדש, וכלי האימון הנלמדים בקורס אימון אישי או בקורס מאמנים עסקים מסייעים גם למאמן עצמו להצליח בכל תחום שיבחר.

אימון אישי – אין צורך בידע מוקדם

לימודי אימון אישיבניגוד ללימודים גבוהים למקצועות מבוקשים אחרים, באוניברסיטה או בקולג', לימודי אימון אישי או קורסי קואצ'ינג אינם מצריכים כל ידע מוקדם. אמנם, רבים מגיעים לתחום האישי מתחומים משיקים קודמים כמו פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מאמני כושר, רופאים או יועצים עסקיים, אך גם אדם שלא עסק בתחום קרוב קודם לכן יכול להפיק תועלת רבה מלימודי אימון אישי. מייד עם סיום הקורס עוברים תקופה מסוימת של התנסות, בליווי צמוד של מאמן אישי מקצועי מטעם הקורס, וניתן לפתוח עסק משגשג בתחום האימון האישי תוך זמן קצר.

קורס אימון אישי מקיף המעניק כישורי חיים משמעותיים

קורס אימון אישי מעניק ידע רב בתחומים משמעותיים בחיים גם מעבר ליכולת לאמן אחרים. יכולות הבנה וקריאה של שפת גוף, הכרות עם מנגנונים שונים הפועלים בהכרה, יכולת להחדיר מוטיבציה באחרים – כל אלה מאפשרים שימוש בידע הנלמד גם בחיי היומיום בקשרים עם חברים ומשפחה, וכן בפיתוח טכניקות מכירה, שיווק ואפילו דיבור בפני קהל. מאמן אישי לומד להכיר את עצמו טוב יותר, את החולשות והחוזקות שלו, ולהתפתח בעצמו. לפני שניגשים לאמן אחרים עוברים תהליך אימון אישי עם מאמן מקצועי, ותוך הבנה של המכשולים האישיים והתגברות עליהם, מפתחים את היכולת לעזור לאחרים לעבור תהליך דומה.

לסיכום, לימודי אימון אישי מתאימים לכל אדם המעוניין להתחיל קריירה עצמאית כמאמן, או להרחיב ידע וכישורים קודמים, ולהפוך מיועץ למנטור. הדרך בה כל אדם מיישם את הנלמד בקורס משתנה בהתאם לאופי, להעדפות, ולהגדרת היעדים האישיים שכל מאמן מעוניין להשיג בחייו האישיים. הליווי הצמוד של צוות המאמנים ב"קשת" מבטיח הצלחה בכל נתיב שתבחר לקחת אם בתחום האימון האישי עצמו, או בהמשך, גם בהרחבת הכישורים לאימון עסקי.

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
לימודי אימון אישי - מה זה נותן לי?
דירוג הדף
51star1star1star1star1star