לימודי אימון עסקי - אימון למנהלים

לימודי אימון עסקי – אימון למנהלים

המנהל של העידן החדש הוא הרבה יותר מ"בוס" או מקבל החלטות, ומשמש יותר כמנהיג של הארגון המכתיב בו האווירה ומעשיר את עובדיו בגישה של שלם הגדול יותר ממספר חלקיו. ניהול נכון בעשורים האחרונים מתמקד בראיית הארגון כמכלול, ואת שיתוף הפעולה בין הדרג הניהולי לעובדיו כערך המשרת את האינטרסים המשותפים. כתוצאה מכך תוכניות רבות הכוללות אימון עסקי, בהן מנהלים לומדים כיצד לפתח מוטיבציה בקרב עובדיהם להגשמת מטרות הארגון, באמצעות הגשמת יעדים קטנים המכוונים למטרה אחת גדולה הפכו להיות פופולריות ביותר. לימודי אימון עסקי בהם משתתפים בעלי הדרגים הגבוהים בארגון מעניקים להם כלים להתפתחות אישית ועסקית כאחד ומאפשרים לכל חברה לצמוח ולהתפתח במהירות, וכתהליך הנמשך לאורך זמן.

כמה שעות אימון בשבוע יכולות לשנות את התמונה

קורס מאמנים עסקים הכולל התייחסות מיוחדת לתכנון הקמה של עסק חדש, פיתוח עסק קיים והקניית כלים ייחודיים הצומחים מקורס מאמנים אישיים ומעולם האימון האישי לשיפור המחלקות השונות בארגון לרבות מחלקת המכירות, הפיתוח העסקי, שירות הלקוחות, מחלקת כח האדם, ומחלקות נוספות, יכול להפיח חיים ולהחדיר מוטיבציה גם בקרב מנהלים שחוקים. מאמנים עסקיים הם שותפים מלאים בתהליך בניית העסק ופיתוחו, ובמהלך קורס אימון עסקי המיועד למנהלים נלמדים הסודות הקטנים להקמה של עסק משגשג, ולהתנהלות מול עובדים בכירים וזוטרים כאחד מתוך גישה של כבוד, הידועה כמעודדת תפוקה בעסק. עובדים מעדיפים להיות כפופים למנהל בו הם רואים מנהיג, ולא רק בוס, ומעוניינים להיות שותפים מלאים בתהליך ההצלחה של הארגון.

יצירת קשרים עסקיים

לימודי אימון עסקי - אימון למנהליםאימון למנהלים במהלך לימודי אימון עסקי מסייעים ליצור קשרים עם מנהלים נוספים, וללמוד מהצלחות ומאתגרים שכל עסק מתמודד עמם. מעבר לאפשרות להפוך בעתיד למנטור או מאמן עסקי, הדרג הניהולי בחברה יוצר קשרים המאפשרים בשלב מאוחר יותר שיתופי פעולה חיוביים, ויצירת קשרים עסקיים במהלך יצירת קשר תוך כדי לימוד, שאינו אפשרי בנטוורקינג מזדמן במהלך כנס זה או אחר.

אימון אישי למנהלים שרוצים להתקדם לבד

מנהלים המעוניינים בלימוד אימון אישי, על מנת לשתף את המאמן בלבד באתגרים המיוחדים בארגון ספציפי יכולים לבחור בתוכנית אישית, אחד על אחד, עם מנטור מקצועי, המלווה אותם בתהליך האימון האישי שלהם, ומאפשר להם ללמוד כיצד להיות מנטורים עבור אחרים. מאמן עסקי מקצועי אינו רק מקשיב, אלא הוא מעודד ומחדיר רוח חדשה רק במנהלים שחוקים, במיוחד לאור ההתמודדות הבלתי פוסקת עם אתגרים שונים בחברה.

שלושה שיעורי ניסיון – כך תוכל לדעת האם אימון עסקי יכול לקדם אותך

רבים מציעים שיעור ניסיון אחד. אנו הולכים צעד אחד נוסף ומציעים שלושה שיעורי ניסיון, אם בקבוצה ואם באימון אישי על מנת שתוכל לדעת האם אימון עסקי כלי האימון העסקי הם מה שהעסק שלך צריך כדי לצמוח. יכול להיות שהצלחה שלך היא במרחק כמה עשרות שעות אימון שישליכו על עשרות השנים הבאות בקריירה שלך.

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
לימודי אימון עסקי - אימון למנהלים
דירוג הדף
41star1star1star1stargray