לימודי קאוצ'ינג

המאמר עוסק במוטיבציות השונות ללימוד קורס קואצ'ינג. מסתבר שלא כל אדם מגיע לקורס במטרה להיות מאמן ישנם גם מניעים אחרים אתייחס אליהם כאן במאמר.

כמעט בכל ראיון מיון שאני עורך לתלמידים פוטנציאלים לקורס קואצ'ינג שאני מעביר במכללת קשת בראשון לציון, עולה וחוזרת השאלה שוב ושוב ובצדק.

האם יש עבודה במקצוע הקאוצ'ינג?

שאלה טובה שאלה נכונה והתשובה שלי אל כולם היא זהה. אם להיות מאמן (קואצ'ר) זה החלום שלך, תהיה גם תהיה לך עבודה, אני מוסיף ואומר, "אל תשכח שברגע שאתה מאמן (קואצ'ר) אנשים צריכים לדעת שזה עיסוקך ולזה קוראים שיווק. אין מצב שבוגר קורס קואצ'ינג ישב ויחכה שידפקו לקוחות על דלתו יום אחר הקורס.

תכלס. מניסיון אישי מניסיון של כל חברי המאמנים כל מי שסיים קורס קואצי'נג בהצלחה ושם לעצמו מטרה להיות מאמן וגם מוכן להקדיש לכך זמן ומשאבי שיווק הוא זה שעולם האימון יהיה פרנסתו.

לאלו שרוצים קורס קואצ'ינג בשביל הנשמה או בשביל הכנסה צדדית

דעו לכם, רוב הלקוחות שלנו בקשת או בכל בית ספר לקואצ'ינג אחר הם בדיוק כמוכם. אם תסתכלו סביבכם תגלו שמנהל סניף הבנק שלכם הנו בוגר קורס קואצ'ינג. גם עורך הדין, המורה של ילדכם, סמנכ"ל שיווק או כספים בחברה, בעלי חברות, יזמים, בכיר בארגון ביטחוני זה או אחר. כל בעלי המקצועות הללו, כולל ראש עיר של עיר גדולה, היו ועדיין יש ביניהם תלמידי קורס קואצ'ינג.

מדוע הם באו ללמוד אימון (קואצ'ינג ) אם כן? בשביל עצמם קודם כל , בשביל להעצים את כישורי החיים שלהם, על מנת לשפר את מיומנויות התקשורת וההתנהלות הבין אישית שלהם, תהיה טובה ככל שתהיה, ועל מנת לקבל את הכלים שהם מרגישים שחסר להם על מנת להמשיך ולעוף הלאה.

אני חוזר לכותרת המאמר

קורס קואצ'ינג, האם הוא נועד רק למי שרואה את עתידו כמאמן?

התשובה היא חד משמעית לא! קורס קואצ'ינג (קורס אימון) מיועד לכל מי שתמיד רוצה ללמוד עוד, לכל מי שרוצה להעשיר את עצמו בכלים לחיים, לכל מי שהמצוינות היא נר לרגליו.

איך אמרה תלמידה שלי בפגישה שנה לאחר סיום הקורס " קורס קואצ'ינג זו מתנת גיל ה40 הכי טובה שיכולתי לחלום עלייה – זה שפירגנתי לעצמי."

ועכשיו שוב למי ששואל האם יש עבודה במקצוע….

קורס קואצ'ינגקורס קואצ'ינג בשביל מרבית התלמידים הוא  בשביל עצמם על מנת להעשיר את עצמם בחייהם, להעצים את היכולת התקשורתית שלהם וכמובן כמנוע לצמיחה אישית, וכן  להעביר תהליך אחד כל פעם מקסימום שניים, גם לצורך הכנסה נוספת אבל בעיקר למען הנשמה.

לסיכום:  תארו לכם שכל תלמיד יעבור במהלך שנותיו במסגרת בית הספר תכנים מקבילים לקורס קואצ'ינג, איזה עולם נפלא היה מתפתח. עולם של אנשים בטוחים בעצמם, עולם של אנשים שיודעים את דרכם ופרודוקטיביים יותר. ועולם של תקשורת בין אישית שלא הכרנו מזה עידנים

תודה שקראתם

איל חובב, מאמן אישי ועסקי, מעביר הכשרות מאמנים (קורס קואצ'ינג + קורס מאמנים אישיים)

מכללת קשת המרכז למימוש יעדים

קורס הקואצ'ינג של קשת מתקיים באזור המרכז בראשון לציון. ממש על מחלף ראשון משה דיין.

לכל תלמיד שמתלבט האם קורס קואצ'ינג מתאים לו וגם לכל מי שחושב על אימון אישי או עסקי אבל ברצינות, שעת אימון חינם מקשת. תשקיעו שעה (נו פלוס נסיעה 🙂 ) ומקסימום…. תרוויחו!

מכללת קשת המרכז למקצועות האימון.

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
קורס קואצ'ינג - רק למי שרוצה להיות מאמן?
דירוג הדף
51star1star1star1star1star