סדנת "פריצת דרך לשינוי"

ימי הולדת וראש השנה שניהם מועדים שמהווים נקודת החלטה לשינוי. מכירים את ההחלטות הללו? ומה קורה בדרך כלל שבועיים אחרי? לרוב כלום. למה זה קורה? משום שאנחנו לא עומדים בהסכמים שלנו עם עצמנו.

קשת מזמינה אתכם לסדנה מלהיבה, שתתן לכם את הכלים הדרושים על מנת לעמוד בהסכמים שלנו עם עצמנו, ולהביא החלטה לביצוע ולמימוש?

כולנו חווים שינויים בכל רגע נתון בחיינו, אם נרצה או לא, האתגר מתחיל בשינויים יזומים, שינויים אותם אנו יוצרים. בשלבי שינוי אלו צפים להם כל המעכבים המוכרים היטב לכולנו, כמו דחיינות, חששות ופחדים, חוסר אמונה בעצמנו, חוסר חשק לצאת מאזור הנוחות, ועוד שדונים מעצבנים שתוקעים אותנו במקום ומונעים מאיתנו לממש את חלומותינו ויעודנו.

סדנת פריצת דרך לשינוי חושפות את  הגורמים המעכבים שלנו, נציף אותם אל פני השטח, ומכאן נוכל ללמוד את הכלים המעשיים כדי להביא לשינוי אמיתי. השינוי יתרחש היכן שהוא צריך לקרות – אם זה במקום העבודה, או אם זה בחיים האישיים – דוגמת, להכניס את הספורט לחיים, זוגיות , תזונה נכונה. הכל.

אתם תצאו מהסדנה לא רק עם תובנות ועם אנרגיה לעשות את הצעד הראשון, אלא גם עם כלים מעשיים שיעזרו לכם לעקוף את אותם חסמי השגיות מבלי לשחוק את כוח הרצון.

כמה אסימונים צריכים ליפול לאדם על מנת שיעשה שינוי ויתחיל לחיות, לרוב רק אחרי הרבה כאב מתחילים בשינוי. לא חבל על כל יום שעובר?

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, ולקבל את הפרטים המדויקים על הסדנה כדי שתוכלו להתחיל את השינוי.