הצלחה של איל חובב ב- עשרת הדברות

עשרת הדיברות האישיות שלי להצלחה

עשרת הדיברות שלי ל הצלחה

יש לי תכונה כזו שכשאני אומר ומתכוון אני באמת עושה. התכונה הזו הביאה אותי להרבה הצלחות בחיי ושלא יהיה ספק היו לי גם נפילות כואבות… אבל קמתי מיד ושמתי אותן תמיד מאחור אז הן לא נחשבות בעצם, בכל אופן לא בעיני. נו מלבד היותן בית ספר של החיים.
מתוך הדרכים שלי ל-הצלחה, להצלחות, זיקקתי לעצמי עשר דיברות אישיות ל-הצלחה. והרי הן לפניכם.

להלן עשרת הדיברות האישיות שלי:

 

1 אני יודע בדיוק היכן נמצא הלב שלי ויודע מאין באתי ולאן אני הולך.
אני חי על פי חזון שמהווה לי מגדלור לדרך, אם קלה היא או קשה. החזון שלי תואם את הערכים שלי את החזקות שלי ולא פחות מכך את התשוקות שלי. החיים לאור החזון הביאו אותי בדיוק לייעוד שלי בחיים.
2. יש לי תכנית פעולה מושכלת שלוקחת בחשבון את כל המרכיבים ואני פועל על פיה. אני בוחן אותה מידי פעם מחדש ובודק באם היא דורשת שינוי. הצלחה לא באה במקרה אלא דורשת תכנון = פעולה- תיקון- תכנון מחדש – פעולה – וחוזר חלילה. אלו בדיוק הם חיי.
3. אני ממוקד במטרה בטרוף. ולא מוריד את עיניי מהתמונה הגדולה ולו ליום אחד. עין על המטרה מונעת ממני לסטות מן הדרך.
4. אני עובד כל הזמן על בחירה ביתרונות לטווח ארוך על פני ההנאות הקטנות של אזור הנוחות . הצלחה דורשת את הנחישות הזו לקום מהמיטה החמימה מוקדם ביום קריר לעשות כושר. או להחליף את האח הגדול בספר טוב . כבר שנתיים שניתקתי את עצמי מהטלוויזיה תאמינו או לא לא חסר לי לרגע. (אגב זו הצלחה בני עצמה).
5. אני ממש לא מפחד לטעות לרגע לא מרגיש כישלון. אני רואה את הטעות כהזדמנות ללמידה ולצמיחה! עם זאת מאוד משתדל לא לעשות את אותה הטעות פעמיים.
, כדברי איינשטיין " מי שעושה את אותו הדבר שוב ושוב ומצפה לתוצאה שונה יש בו מן השיגעון"
6. אני מפתח מודעות עצמית אני מתמקד בחזקות שלי על פני בזבוז זמן לחזק את החולשות שבי אותן אני מכיר היטב. את החזקות אני משתדל לנצל עד תום,
מחקרים מראים שאנשים מצליחים מתרכזים בחזקות, אותן הם מפתחים במקום לנסות לחזק את החולשות. תכלס ממרומי גובה מטר שבעים שלי לא נראה לי שאני צריך לפנטז להיות כדורסלן בNBA ולבזבז את זמני ב חיזוק כושר הקליעה שלי.
7. אני מאמין בלא להיות קורבן. אף אחד לא אכל לי ולא שתה לי ואם כן אז מה? אני לוקח אחריות מלאה על האירועים שקוראים לי בחיים ושלא תתבלבלו היו לי נפילות מאוד דרמטיות לא הכל בחיי היה הצלחה. גם על דברים שאין לי שליטה מלאה עליהם אני בוחר להתייחס אליהם בגישה שתקדם אותי הלאה ולא תתקע אותי במקום.
8. אני חי את חיי שלי ולא את של האחרים. אני לא מנסה לשנות אף אחד, החופש שאני נותן להם משחרר גם אותי לחופשי אני לא מנסה לרצות את כולם, זה פשוט לא הולך וחמור מכך ברגע שאתה מרצה את כווולם אתה מאבד את עצמך ואת דרכך. עם זאת אני מקפיד על "ואהבת לרעך כמוהו".
9. אני כל הזמן בלמידה בלתי מפסקת משתדל לשפר את עצמי ברמה היומית. כל ערב לאחר שאני סוגר את הספר ורגע לפני שנעצמות עיני אני שאל את עצמי במה אני טוב יותר היום מאשר הייתי אתמול? מה למדתי היום שלא ידעתי אתמול? במה השתפרתי. אני לא מתחרה באחרים אלא בעצמי שלי של יום אתמול .
10. אני תמיד חושב מה כן, חשוב איך כן , לא מה לא ולמה לא. סיבות ללא יש אין סוף הלא תוקע אותנו במקום הכן מעיף אותנו קדימה. איך שתחשוב ככה יראו חייך. אני לא מאמין ב"בעיות" בעיני יש רק אתגרים.
נגמרו לי הדיברות אבל אני חייב להכניס עוד אחת.

11.  הוספתי עוד דיבר אחד מעבר ל-עשרת הדיברות, אני שומר על כושר גופני, אני לא פריק של כושר ועם זאת פעמיים עד שלוש בשבוע של כושר מעצימים בי את המוטיבציה בכל תחום , מקדמים בי חשיבה חיובית, מוציאים בי את היצירתיות שבי ויש אומרים שיש מצב שזה יאריך את חיי אין ספק שהכושר משפר את איכות החיים בצורה דרמטית בנוסף לכך שהוא מקדם הצלחה.
אז תודה שקראתם את עשרת הדיברות האישיות שלי ל-הצלחה. אם הצלחתי לגרות מי מכם לפעולה ולו בדיברה אחת אז עשיתי את שלי.

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
עשרת הדיברות האישיות שלי להצלחה
דירוג הדף
51star1star1star1star1star