קורס אימון אישי

קורס אימון אישי – הקורס המקיף

הגבולות האישיים שלכם הם תפישה שגויה שאימצתם במהלך החיים. כפי שרבים הוכיחו במהלך לימודי האימון האישי שלהם, היכולת של אדם לשנות את עולמו תוך זמן קצר, על ידי הגדרת מטרות ויעדים אישיים לטווח הרחוק והקרוב היא עצומה. קורס אימון אישי וקורס מאמנים אישיים מאפשר לכם לגלות את הפוטנציאל הטמון בכם, וללמוד איך לסייע לאחרים לגלות את היכולות העצומות הטמונות בהם, בכל תחום.

קורס אימון אישי – כל הכלים להצלחה

קורס אימון אישי מאפשר לכם תוך כמה עשרות שעות לרכוש מקצוע שהוא הרבה יותר מתעודה. המידע הנלמד בקורס המקיף מאפשר לכם לפתח את עצמכם, את הסובבים אתכם וכן מתאמנים המשלמים לכם על מנת להשתמש בידע שצברתם לעל מנת להתפתח בעצמם.

קורס מקיף בקבוצות קטנות או בלימוד פרטני

קורס אימון קאוצינג מקיף ניתן לבצע בקבוצות קטנות, או בלימוד פרטני אחד על אחד. היתרון בלימוד בקבוצה הוא היכולת לקבל פידבק אישי מהקבוצה, וליהנות מסדנה חווייתית ומעצימה, במהלכה אפשר גם לבנות קשרים אישיים. הקורס מכשיר מאמנים אישיים היכולים להתחיל לאמן מיד בסיומו, בליווי מאמנים מומחים על מנת לרכוש את הכלים הנכונים למסע שלך, ולהדרכת אחרים במסע שלכם להצלחה ומימוש החלומות והגחמות האישיים והמקצועיים.

קורס קצר – אימון לכל החיים

קורס אימון אישי - הקורס המקיףתחום האימון האישי הוא אחד התחומים היחידים המאפשר פיתוח קריירה מצליחה לאחר מספר מצומצם של שיעורים בלבד. קיים ביקוד עצום בשוק לאימון אישי, ולאחר עשור בו מתאמנים מגיעים ליעדים שהציבו לעצמם, הם משמשים מקור השארה לדורות של מתאמנים המגיעים לאימון אישי אחריהם. אם בעבר קורסי אימון אישי דרשו שעות מרובות של לימוד והתמודדות עם חומרים כמו טכניקות מורכבות, לימוד בעל פה של חומר תיאורטי, ועמידה במבחנים שונים, היום קורס אימון אישי מאפשר הקנייה של הכלים בתוך זמן קצר, והדגש הוא על פיתוח עצמי המאפשר הבנה אמיתית של תהליך האימון, וכך קל לבצע אותו גם על אחרים.

קורס אימון אישי מקיף – גם לבעלי ידע בתחום הטיפול

פסיכולוגים ועובדים סוציאליים הנחשפים לעולם האימון האישי יכולים לשתף את הידע והניסיון שצברו, עם הכלים החדשים הנלמדים בקורס. האפשרות לעזור לאחרים מתוך הבנת המנגנונים השונים המובילים להצלחה, משדרג את הטיפול הקלאסי ומוסיף לו עוצמות ויכולות שלא קיימות בפסיכולוגיה הקלאסית. אימון אישי המסייע למתאמן ולמנטור להתכוון למטרה משותפת, הופך אותם לשותפים למסע מיוחד בו גם הכישלונות הקטנים בדרך נתפשים כאתגר נוסף שיש לעבור, והסיפוק מהשגת מטרות קטנות כגדולות עולה עשרות מונים על הקשיים שבדרך.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממקצוע איכותי ומבוקש, שניתן ללמוד בתוך זמן קצר, מבלי שתצטרכו לבזבז זמן ומשאבים לסיום תואר נוסף. ועכשיו שלושת המפגשים הראשונים להכשרת מאמנים אישיים ללא התחייבות. צרו עמנו קשר עוד היום וגלו איך גם אתם יכולים להפוך למאמנים אישיים ולהתחיל קריירה מלאה סיפוק.

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
קורס אימון אישי - הקורס המקיף
דירוג הדף
41star1star1star1stargray