קורס אימון אישי

רוצים להתפתח ולהגיע לעוצמות נפש גבוהות מבלי לחשוש מדבר ומבלי לאפשר לעצמכם להיכשל ? הדרך הנכונה בתחום ההעצמה האישית היא אימון אישי של לימודי קואצ'ינג פרטיים בשבילכם, בעבורכם ולכם ! גדולים ורבים, ישבו, חשבו ופתחו את הדרך הטובה והנכונה של הכרה עצמית נכונה בתודעה גדולה ומורכבת ל "אני הפנימי "שלנו, דרך זו היא המאפשרת לנו את ההכרה האמיתית ביכולותינו הרבות והעצומות (אלו שאותן אף לא מכירים אנו ולא מחשיבים כיכולות). שהרי אם נכיר את עצמנו ואת יכולותינו השונות והעצומות לעומק, כך נוכל בעצם לממש את מהותנו ולאפשר לעצמנו את ההתנהלות הראויה והנכונה בעבורנו.
דרך מושלמת למסע ההכרות האישי ולחיזוק ההעצמה האישית שלכם עובר דרך קורס אימון אישי אשר "יגלה" לכם מי אתם ומה הם יכולותיכם ויקלף שכבה שכבה בדרך להעצמתכם האישית. בקורס אימון למתחילים זה תקבלו את הכלים הבאים :

הכלים לקורס אימון אישי למתחילים

  •  היכרות מעמיקה עם ה"אני הפנימי"  שלכם – בהכרות מעמיקה עם    יכולתכם הרבות והפוטנציאל הלא  ממומש הטמון בכם, בעצם תוכלו  ליצור "אני חדש" משודרג ומופלא  אשר לו קיימות כל התכונות, המעלות  והיכולות שאליהן שאפתן ואותן רציתן  לממש כל חייכם. על כן, האימון  האישי מתחיל הוא דווקא בכם,  ברצונותיכם ובמטרותיכם הכמוסות  ועד הגלויות – אשר בהן ליבכם חפץ.
  • הצבת מטרות ויעדים – לימודי קואצ'ינג או קורס מאמנים עסקים מאפשרים לכם לעמוד על שלכם ולהכיר את היכולות העצומות הטמונות בכם, בקורס תתבקשו להציב לעצמכם יעדים חדשים או כאלו שעליהם חלמתם ומעולם לא ממשתם, שהרי פיתוח יעדים חדשים מאפשר שינויים עצומים והתחלות מבורכות חדשות.
  • קיום החלטות וכיבוש מטרות – לאחר שהצבתם לעצמכם מטרות ברורות ויעדים לכיבוש, תקבלו את כל ה"כלים" האישיים והמעשיים למימוש ראוי ונכון של מטרות אלו, הן על ידי קיום החלטות מוחלט (ולא התעלמות או התלות על
  • התנהלות יום יומית – שינוי השגרה מהווה בעבורנו אבן דרך "עצומה" ומהותית אשר בכיבושה נוכל בעצם להתחיל בדרך חדשה, רגועה ונינוחה יותר של כל יום בחיינו.
    שכן, הוויתור על המוכר והמונוטוני בחיינו הוא המאפשר לנו בעצם את שיפור החיים ואת ההתנהלות היום יומית הנכונה בעבורנו.
  • התמודדות עם מצבי קיצון – כבר לא לוקחים קשה כל דבר ! לומדים להתעלות ולהתגבר !! התמודדות עם מצבי קיצון היא חלק בלתי נפרד מלמידה ומרכישת המיומנויות החדשות (אשר קיימות בנו).
  • פיתוח וטיפוח של יחסים בין אישיים – לימודי אימון אישי מאפשרים לכל אדם את היכולת להיפתח לזולת באופן חברי ואישי ואף לרכוש מיומנויות חברתיות מתבקשות של פיתוח וטיפוח יחסים בין אישיים.
  • שינוי הרגלי חיים ופתיחת דרך חדשה למשפחתיות – אימון אישי הינו אימון מקצועי ומיוחד אשר ביכולתו אף לאפשר לכם את שינוי "הפאזה" המתבקש בכל הנוגע לניהול המשפחה, זרימת הנפשות ויצירת ההרמוניה המשפחתית המתבקשת . ניתן לראות כי בשנים האחרונות בוחרים אנשים רבים לשנות את דרך חייהם ואת התנהלותם האישית והמשפחתית על ידי השתלבות ראויה בקורס אימון אישי או אף בחירה נכונה של כלל המשפחה באימון משפחתי, בו ילמדו ליצור תקשורת נכונה בניהם לבין שאר בני הבית וכמובן יגשרו על פערים תוך הבנה הדדית של צרכים משפחתיים שונים.

קורס קאוצ'ינג אישי

אז כעת, לאחר שקיבלתם את שלל הכלים הנכונים והמובילים להיכרות עצמית והגשמה מוחלטת של יכולותיכם ושאיפותיכם..
מה דעתכם להמשיך ולשנות גם את חייהם של אחרים באופן מהותי לכדי שינוי משמעותי מתבקש ?

קורס קאוצ'ינג אישי הוא אמנם דרך מופלאה ומיוחדת להעצמה אישית נכונה ומתבקשת, אך מלבד לכך הוא גם פותח בעבורכם עולם חדש ומופלא של אפשרויות עשייה חדשות ומיוחדות בהן תוכלו לעסוק.
אז אם התחברתם, אהבתם וגמעתם את תכני הלימוד המיוחדים, הרי שבסיום קורס קאוצ'ינג אישי תוכלו להמשיך לקורס מאמנים אישיים אשר ייתן לכם סיפוק רב בעשייה מיוחדת, בשינוי והעצמה של אנשים חדשים.

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
קורס אימון אישי - לימודי אימון אישי מהתחלה
דירוג הדף
51star1star1star1star1star