קורס אימון עסקי במרכז

קורס אימון עסקי במרכז

מעוניין לפתח קריירה בתחום מבוקש? ארגונים ומנהלים רבים מחפשים מאמנים עסקיים במרכז. תחום האימון האישי התפתח בשני העשורים האחרונים גם לעולם העסקים, ומעבר להגשמת היעדים האישיים, מנהלים רבים מעוניין להשתמש בכלי האימון גם לעסק.

מהו קורס אימון עסקי?

קורס אימון עסקי הוא קורס אשר נותן כלים למאמנים לאמן עסקים וארגונים שונים על מנת שיגיעו ליעדים השונים שהציבו לעצמם. בקורס לימוד אימון עסקי,  לומדים ליצור יתרון עסקי ולהוביל את העסק להיות מוביל לצד המתחרים השונים בשוק. המשתתפים בקורס אימון עסקי הם אנשי עסקים שונים, אשר לומדים דרך הקורס כיצד לשפר את התוצאה העסקית שלהם תחת אימון מודרך עד לקבלת התוצאה הרצויה. ההנחה היא שעסק מורכב מסך הפרטים המרכיבים אותו, ובאימון עסקי ההתמקדות היא ביצירת הקשר בין הצלחה אישית להצלחת הארגון כולו.

למי מיועד קורס אימון עסקי במרכז?

קורס אימון עסקי מיועד בעיקר:

  • מאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים ורוצים להתמחות בתחום העסקי
  • מאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים ובאים מרקע דומה כגון: ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני, מנהלי כח אדם בארגון ודומה
  • בעלי עסקים ויזמים שרוצים לקבל כלים אימוניים לקידום העסק שלהם.
  • מנטורים ואנשי מקצוע אשר נותנים ייעוץ לאנשי עסקים וארגונים שונים, ומעוניינים לקבל כלים אימוניים לעבודתם האישית.
  • סטודנטים המעוניינים לפתח קריירה משגשגת בתחום האימון העסקי.

איך לומדים את התחום של אימון עסקי?

על מנת להפוך למאמן עסקי במרכז יש להכיר את המושגים השונים הקשורים לעולם האימון, וכן את הגורמים המניעים אדם לפעול בדרך מסויימת. תוכת האימון מתבססת על ההנחה כי הפוטנציאל הטמון באדם הוא כמעט אינסופי, ועליו רק לגלות זאת. באמצעות הגשמת יעדים ומטרות שהציב לעצמו, וקביעת דרכי הפעולה להשגת אותם יעדים.

כאשר מעבירים את תחום האימון לעולם העסקים ניתן להרחיב את המטרות גם ליעדים עסקיים שונים, כמו יעדי מכירות, פתיחת סניפים מרוחקים, או התפתחות של העסק לתחומים נוספים.

האם ניתן ליישם את המידע גם על עצמי?

כמובן! קורס אימון עסקי במרכז מעניק את הידע על מנת להשתמש בו קודם כל בחייך האישיים והעסקיים, וכך תוכל גם להדריך אחרים במסלול להצלחה. תחום האימון מתמקד בהשגת יעדים ברמה האישית, וכך גם כאשר עובדים עם מתאמן חיצוני האפשרות לסייע לו להגשים את יעדיו היא חלק מהאימון האישי עצמו.

מה לומדים בקורס אימון אישי?

במסגרת הקורס נלמד את התהליך המורכב של פתיחת וניהול עסק על מנת לסייע למתאמנים שלכם לפתוח עסקים חדשים, לבנות תוכנית עסקית, ולהתאמן גם מתחום המכירות והשיווק. עסקים רבים נכשלים בשל העדר הנחיה חיצונית, והמוטיבציה של אדם כאשר פתח את העסק, עשויה לרדת במהלך השנים בהן נשחק. תהליך האימון מחדיר מוטיבציה ורוח חדשה בעסק, ומאפשר למנהלים של עסקים ותיקים להכנס לחברה בבוקר שאחרי פגישת אימון כאילו פתחו את העסק לראשונה.

רוצים לפתוח עסק שיעזור לכם ולאחרים לשגשג? הצטרפו לקורס אימון עסקי!

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
קורס אימון עסקי במרכז
דירוג הדף
41star1star1star1stargray