קורס הכשרת מאמנים אישיים במרכז

קורס הכשרת מאמנים אישיים במרכז

אימון אישי התפתח בשנים האחרונות כמקצוע המשלב הכרות עם היכולות והפוטנציאל האישיים של כל אינדיבידואל, וחתירה הדרגתית באמצעות הגדרת היעדים השונים, ניתוח הדרכים השונות להגשמתן וקביעת תוכנית פעולה עד להגשמת היעד הסופי. מאמנים אישיים בוגרי הקורס לומדים להשתמש בכלים השונים הנלמדים בו על מנת לשנות את חייהם וחייהם של מתאמנים אחרים, ופותחים בקריירה מספקת ומלאת אנרגיות חיוביות.

למה אפשר לצפות מהקורס?

בתחום האימון אנו יודעים שהשמיים זה הגבול. חלק הופכים להיות מאמנים אישיים בתחום העסקי, ואחרים מאמנים לזוגיות עם קורס מאמנים אישיים. יש ההופכים למאמנים אישיים בתחומים ספציפיים ואחרים דווקא מתמקדים בתחומים כלליים. אזור המרכז מלא באנשים חדורי מוטיבציה שלעיתים רק זקוקים ליד מכוונת, ואתם יכולים להיות הגורם שישנה את חייהם.

מה לומדים בקורס מאמנים אישיים?

קורס מאמנים אישיים או קורס מאמנים עסקים כולל הכשרה המשלבת NLP וכן תאוריות פסיכולוגיות בהם לומדים על הדרך להנעת אנשים לפעולה, ומה הם המנגנונים המסייעים או עוצרים מאדם להגשים את היעדים שהציב לעצמו. לומדים על המשמעות שבהגדרת יעדים ברורים, סבירים וריאליים אותם ניתן לכמת ולהגדיר במדויק האם הוגשמו או לא. ראייה מעורפלת של מטרה עתידית אינה מסייעת לקידום היעד בפועל, ולכן במהלך קורס אימון אישי הסטודנטים עוברים את התהליך בעצמם, וכך יוכלו להדריך אחרים במסע דומה.

מי מלמד את הקורס הכשרת מאמנים?

קורס הכשרת מאמנים אישיים במרכזהכשרת מאמנים אישיים מתבצעת אך ורק על ידי מדריכים מוסמכים ללמד את כלי האימון השונים, וסייעו לעשרות מתאמנים להגשים את היעדים שלהם כמאמנים אישיים בעצמם. הלימוד אינו רק של תאוריה, אלא צוברים במהלך הקורס גם ניסיון מעשי רב, וכן ליווי מקצועי לאחר הקורס, על מנת שכשתתחילו לאמן אחרים בעצמכם תוכלו לעזור אחרים בתהליך דומה.

איך ניתן לאמן אדם שונה ממני?

כל אינדיבידואל הוא שונה, ולעתים מחסומים שקיימים בנו אינם נמצאים באחרים וההיפך. במהלך הקורס נלמד לזהות את תכונות האופי השונות המרכיבות כל אדם, וכן את החזקות והחולשות שלנו, ונלמד לעבוד איתם בדרך להגשמת היעד. אין יעד שהוא רחוק מדי אם ממשיכים להתקדם בהתמדה, וללא ייאוש. בהכשרת מאמנים אנו מעבירים את הכלים השונים על מנת לאבחן את המעצורים השונים המונעים מאדם להיות כרגע ביעד שהציב לעצמו, ולומדים כיצד להחדיר מוטיבציה לשינוי. תהליך האימון משלב גורמים רגשיים, נפשיים וכן ידע תיאורטי ששימוש נכון בו יכול לגרום לאדם להגיע לכל יעד שיציב לעצמו.

הכשרת מאמנים אישיים – לא רק בספורט

לימודי אימון אישי הגיעו דווקא מתחומים ספורטיביים במקור, בהם אדם אחד מחדיר מוטיבציה באחר ומסייע לו להגיע ליעדים הפיזיים ולנצח בתחרויות כנגד אינדיבידואלים אחרים, אף הם חדורי מוטיבציה. את אותם עקרונות שנלמדו בתחומי הספורט השונים ניתן לקחת לכל תחום בחיים, אם לחיים הפרטיים, לתחום הדייטינג, העסקים, האומנות או כל תחום בו אנו יודעים שאפשר להפוך פוטנציאל למציאות. ואתם תהיו מאמני העתיד שיסייעו לפוטנציאל הזה להתממש.

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
קורס הכשרת מאמנים אישיים במרכז
דירוג הדף
51star1star1star1star1star