קורס מאמנים אישיים - כמה זה עולה ומה זה נותן לי

קורס מאמנים אישיים – כמה זה עולה ומה זה נותן לי?

מה זה אומר קורס מאמנים אישיים?

בשנים האחרונות אנשים רבים כבר הבינו שיש דרך אחרת מהטיפולים המסורתיים אצל פסיכולוגיים כדי לפתור בעיות בעבודה, בבית ובחיי הזוגיות.
יותר ויותר מאמנים אישיים תופסים את מקומם של הפסיכולוגים ואם גם אתה רוצה לטפל באנשים ולעזור להם לקבל את המקסימום מהחיים, אתה מוזמן להירשם לקורס מאמנים אישיים בקשת ולהפוך גם אתה לקאוצ'ר מן מהמניין.
לימודי אימון אישי הם משהו חשוב הן ברמה הפרטית וכמובן ברמה המקצועית. קורס הכשרת מאמנים אישיים אצלנו בקשת יעניק לך את כל הכלים הדרושים לך כדי לצאת לעולם הטיפולים ולהתפתח כמאמן אישי מקצועי ומוביל.

למה כדאי לי ללמוד בקשת קורס אימון אישי?

קורס מאמנים אישיים – מחיר מבצע למצטרפים חדשים, כל מה שצריך לעשות זה להתקשר כדי לקבל ייעוץ ראשוני חינם.
קורס מאמנים אישיים קורס מאמנים אישיים בראשון לציון מטעם קשת זו הדרך הבטוחה להצלחה בעולם הקאוצ'ינג. מרבית התלמידים שלמדו אצלנו השתלבו במהירות בעולם האימונים האישיים ופועלים כיום כמאמנים אישיים של המון לקוחות.
קורס קאוצ'ינג של קשת יעניק לך הכשרה מקצועית ומעשית. אצלנו לא רק מכשירים אותך להיות מאמן אלא מכשירים אותך להפוך למאמן פעיל ואפילו מלמדים אותך איך לשווק ולקדם את עצמך כדי שתוכל להתחיל ולעבוד כמאמן אישי כבר בתום הקורס.
חשוב שתדע שיש הליך מיון מוקפד שכולל ראיון מקדים. המתקבלים לקורס יזכו לקבל כלים למיצוי הפוטנציאל האישי וילמדו גם איך להגיע ללקוחות ואיך לייצר עבודה.

קורס מאמנים אישיים – כמה זה עולה לי

קורס אימון אישי בקשת כולל 172 שעות, במשך 30 שבועות מפגשים בני חמש שעות, בתוספת 60 שעות פרקטיקום. בנוסף, יש גם אופציה לרכישת פלטפורמה פרסומית בסוף הקורס, שזה אומר להקים אתר ולפרסם את עצמך באינטרנט. קורס מאמנים אישיים במרכז של קשת יעניק לך הכשרה מלאה כדי להיות מדריך אישי וילמד אותך תאוריה, פרקטיקה, תחומים משלימים מתחום הפסיכולוגיה, NLP, שפת גוף וכן שיווק וקידום של העסק.
חשוב שתדע שיש ייעוץ חינם לקורס מאמנים אישיים אצלנו וחשוב מכך, המחיר לקורס הוגן ומשתלם ביותר. הכשרת מאמנים אישיים בקשת תחשוף בפניך את כל הסודות הכי חשובים בתהליכי אימון  ויותר מזה. המחיר משתנה בהתאם לקורס ולחבילה שאתה בוחר לקחת.

לצאת לדרך חדשה ולאמן אחרים

בשורה התחתונה אתה תלמד בקורס איך להעלות מודעות לכל תחומי חיינו וכן תלמד כיצד להעביר את זה הלאה. תדע איך לצמצם חיכוכים וויכוחים בכל התחומים בחיים: עבודה, חברים, זוגיות ואפילו בהמתנה בפקק בכביש.
אנחנו מתחייבים שבתום הקורס תהיה לך עבודה. יש אמנם הרבה תחרות בכל מה שקשור באימונים אישיים, אבל מי שישקיע, יהיה שאפתן ובעל אחריות אישית להתפתח, יצליח להפוך למדריך אישי מקצועי ומוכר שמטפל בהרבה מאוד לקוחות ומייצר עבודה כל הזמן ולאורך זמן.

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
קורס מאמנים אישיים - כמה זה עולה ומה זה נותן לי
דירוג הדף
51star1star1star1star1star