לימודי המשך

continue

קשת מציעה מגוון רחב של לימודי המשך והתמקצעות בנושאים שונים בתחום האימון מעבר לקורס מאמנים אישים וקורס אימון עסקי אישי. לימודי ההמשך מיועדים למאמנים מוסמכים, בוגרי קשת, או בוגרי מכללות אחרות.

 

אימון כלכלי/משפחתי

מסגרת משפחתית מתפקדת כארגון עסקי לכל דבר, הכנסות, הוצאות, תזרים כספים עתידי, שאיפות להתפתחות ולצמיחה. ההבדל הוא שבמשפחה יש לרוב יותר ממנכ"ל אחד או אחת, וכשיותר מקברניט אחד אוחז בהגה, הספינה שטה בסיבובים ולעולם לא תגיע לחוף היעד שלה.

מקצוע האימון הכלכלי הינו מקצוע אשר הולך ונעשה מבוקש יותר ויותר היום. האימון הכלכלי עוסק בהתנהלות שלנו מול הרגשות והצרכים שלנו, ובעיקר במרחב שבין הרגש לכסף. באימון כלכלי משפחתי עוסקים לא רק בלימוד ותכנון כלכלי אלא בשינוי הרגלים וגישות  ובתקשורת של כל אחד מבני הזוג מול עצמו, מול בן בת זוגו ומול ילדיו.

החשיבות בהטמעת גישות והרגלים היא על מנת שהשינוי יוטמע ולא יתפוגג לאחר תקופת האימון אלא יישאר בתוך ה DNA המשפחתי. ההבדל בין ייעוץ לאימון הכלכלי הינו כי הייעוץ עוסק אך ורק בפן של לימוד ותכנון כלכלי ללא התעמקות באנשים וביחסים שמאחורי התהליך.

לימודי אימון כלכלי בקשת מעניקים תעודה מקצועית לבוגריהם ומאפשרים להם לעסוק בתחום.

 

הנחיית קבוצות        

תכנית הלימודים מכשירה אותך כמנחה מוסמך ומיומן לעבודה בקבוצות בתחומי האימון. לקבוצה יש את העוצמה שלה והיא שונה מעבודה עם מתאמן בודד. מנחה קבוצות, כמוביל, יש בכוחו להעביר שינויים מרחיקי לכת בכל אחד ואחד מחברי הקבוצה תוך יצירת סינרגיזם בין האינטליגנציות הרגשיות של כל חברי הקבוצה ותוך יצירת חוויה אישית וקולקטיבית.

הנחיית הקבוצות מתאימה לאלו הרוצים לעבוד מול קהלים ולפרוץ למרחב אימון נוסף ואין סופי.

קורס הכשרת מאמנים להורות 

קורס הכשרת מאמנים להורות נועד להכשיר מאמנים לטיפול באתגרי ההורות של העת החדשה תוך התייחסות לשונות העצומה במבנה התא המשפחתי, חד הורים, הורים חד מיניים, גרושים, הסכמי הורות כאלו ואחרים, וכן הורות מסורתית.

הקורס מכשיר את המאמנים לאמן הורים להתמודדות עם  סיטואציות מאתגרות מול ילדיהם. לתת להורים את הכלים התקשורתיים המיטביים להתמודדות עם אתגר ההורות המודרנית כמו גם עבודה על גישות מקדמות.

באימון להורות מרכז תשומת הלב הוא כפול הן ההורה והן הילד.  מושם דגש בקורס על התמודדות מול גיל ההתבגרות.

אימון לשיפור הזוגיות

מטרת הקורס היא להקנות למאמנים את הכלים והידע כדי לאמן זוגות לשיפור זוגיות ותקשורת בתוך המשפחה, או יחידים בתוך המשפחה, המבקשים למצות את הפוטנציאל האישי, הזוגי והמשפחתי להשגת מטרות ויעדים רצויים, ו/או בודדים, המעוניינים למצוא זוגיות איכותית. השיטה ממוקדת שינוי ובנויה להשגת יעדים בטווח קצר.

בקורס ילמדו מושגים בתחום האימון הזוגי למימוש החזון הזוגי, הכרת מיומנויות אימון זוגי ותרגולן.

אימון להעצמה מינית

המיטה היא מגרש משחקים עצום לביטוי עצמי, חדר כושר לבניית ביטחון עצמי. המיניות יכולה להיות לנו מרחב יצירה נפלא להוציא את האני האמיתי שלי החוצה תוך יצירת ראפור עם בן ובת הזוג. גם במיניות, כמו בכל מקום בחיינו, אנחנו יכולים לצמוח עוד ועוד ועם זאת רוב הזוגות תקועים באזור המוכר וה"נוח".

אימון להעצמה מינית נועד לאלו שמודעים לכך שתמיד אפשר להשתפר ומחויבים לצמיחה, כמו גם לאלו שנמצאים בדילמות בתחום המיני כמו, מהי המיניות המתאימה לי, שותפים מיניים, זהות מינית, עכבות בתחום המיני, ועוד.

 

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
לימודי המשך
דירוג הדף
51star1star1star1star1star